Magic loop Jest 114 produktów.

Podkategorie

 • Markery
  Zestaw dwóch - ręcznie wykonanych przez tuptup ze szklanych koralików -
  markerów nakładanych na druty. Pasują do wszystkich drutów aż do
  rozmiaru 12mm. 
 • magic loop kolorLOVE
  kolorLOVE to pierwsze tuptupowe dziecko – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie nam trochę czasu :)
  z kolorLOVE zrobisz i sweter, i szal, i skarpetki, i czapkę, i mitenki też. jeśli potrzebujesz gotową robótkę możesz wyprać w pralce ale my zalecamy delikatne ręczne pranie w eucalanie.

  Skład: 80% wełna merino superwash, 20% nylon
  Waga motka: 50g
  Szacowana długość: 210m
  Zalecane druty: 2,5-3,75mm

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.
 • magic loop kolorLOVE mini

  kolorLOVE to pierwsze włóczkowe dziecko tuptupa – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie nam trochę czasu :) e z kolorLOVE zrobisz i sweter, i szal, i skarpetki, i czapkę, i mitenki też. jeśli potrzebujesz gotową robótkę możesz wyprać w pralce ale my zalecamy delikatne ręczne pranie w eucalanie.

   

  Skład: 80% wełna merino superwash, 20% nylon Waga motka: 12g Szacowana długość: 50m Zalecane druty: 2,5-3,75mm

   

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.

   

  Zalecamy pranie w eucalanie :)

 • magic loop kaszmirLOVE

  kaszmirLOVE to drugie tuptupowe dziecko – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie nam trochę czasu :)
  z kaszmirLOVE zrobisz i sweter, i szal, i skarpetki, i czapkę, i mitenki też. jeśli potrzebujesz gotową robótkę możesz wyprać w pralce na bardzo delikatnym programie do wełny ale my zalecamy delikatne ręczne pranie w eucalanie.

  Skład: 80% wełna merino superwash, 10% kaszmir, 10% nylon
  Waga motka: 100g
  Szacowana długość: 350m
  Zalecane druty: 3,5-4,5mm

  próbka 10cm: 25 oczek na drutach 3,75mm

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.

 • Magic Loop SZALone

  SZALone to kolejne tuptupowe dziecko – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie nam trochę czasu :)
  z SZALone zrobisz i cieniutki zwiewny sweter i szal. zalecamy delikatne ręczne pranie w eucalanie.

  Skład: 100% wełna merino
  Waga motka: 50g
  Szacowana długość: 750m
  Zalecane druty: 2-4mm

  próbka 10x10cm: 29 oczek i 35 rzędów

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.

 • Magic Loop noweLOVE

  noweLOVE to kolejne tuptupowe dziecko – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie nam trochę czasu :)
  z noweLOVE zrobisz i sweter, i szal, i skarpetki, i czapkę, i mitenki też. jeśli potrzebujesz gotową robótkę możesz wyprać w pralce na bardzo delikatnym programie do wełny ale my zalecamy delikatne ręczne pranie w eucalanie.

  Skład: 100% wełna merino
  Waga motka: 100g
  Szacowana długość: 340m
  Zalecane druty: 3,25-4,5mm

  próbka 10cm: 25 oczek na drutach 3,75mm

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.

 • Magic Loop kalimera

  Kalimera to kolejne tuptupowe dziecko – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie mi trochę czasu :)
  z Kalimery zrobisz i sweter, i szal, i chustę, i czapkę, i mitenki też. a gotową robótkę zalecam wyprać delikatnie ręcznie w eucalanie.

  Skład: 70% wełna merino, 20% jedwab, 10% kaszmir
  Waga motka: 100g
  Szacowana długość: 280m
  Zalecane druty: 4-4,5mm

  próbka 10cm: 21 oczek na drutach 4mm

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów