Sport

Sport

Sport Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • Rowan Kidsilk Haze...

  Rowan Kidsilk Haze Glamour to całkowicie nowa, lekka włóczka z rodziny Kidsilk Haze. Ta cienka przędza wykonana jest z mieszanki moheru i jedwabiu z dodatkiem malutkich dyskretnych cekinów w srebrnym kolorze. Włóczka idealnie nadaje się na różnego rodzaju akcesoria tj. czapki, delikatne sweterki i bluzeczki, chusty i szale. Cekiny natomiast dodatkowo dodają niepowtarzalny charakter gotowej robótce, która zdaje się błyszczeć. Włóczka dostępna jest w ośmiu pięknych kolorach. Zalecenia producenta: - pierz zgodnie z zalecaną temperaturą, czyli maksymalnie 30 stopni Celsjusza, tylko pranie ręczne - nie używaj zbyt dużej ilości detergentów, tylko trochę - pierz na zewnętrznej stronie - trzymaj z dala od wilgotnych miejsc - susz na płasko, nie rozwieszaj, z dala od źródła światła - zachowaj wszystkie etykietki do czasu zakończenia robótki - nie chloruj - nie susz w suszarce automatycznej - prasuj w maksymalnej temperaturze 110 stopni Celsjusza. próbka o szerokości 10x10cm: 18 - 25 oczek x 23 – 24 rzędy skład: 55% moher, 22% jedwab, 3% poliester, 20% nylon waga: 25 g szacowana długość: 162m grubość wg raverly: sport zalecane druty: 2,75 – 4 mm. zalecane szydełko: 3 – 5 mm

 • Magic Loop kalimera

  Kalimera to kolejne tuptupowe dziecko – farbowane w garze wśród dźwięków audiobooków, kocich pomiaukiwań oraz gwizdu czajnika obwieszczającego gotowość do przygotowania kolejnej porcji ziółek. paleta kolorystyczna wciąż jeszcze wąziutka ale tuptupowy apetyt krzyczy o jeszcze, więc obserwujcie, zaglądajcie i dajcie mi trochę czasu :)
  z Kalimery zrobisz i sweter, i szal, i chustę, i czapkę, i mitenki też. a gotową robótkę zalecam wyprać delikatnie ręcznie w eucalanie.

  Skład: 70% wełna merino, 20% jedwab, 10% kaszmir
  Waga motka: 100g
  Szacowana długość: 280m
  Zalecane druty: 4-4,5mm

  próbka 10cm: 21 oczek na drutach 4mm

  Uwaga: podczas pierwszych prań może farbować.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów